Karali Kuru Sele Zeytin Pet 900 Gr.

Kuzey Adana'nın verimli topraklarında, Toros dağlarından gelen esintiyle yetiştirilen Gemlik tipi zeytinler, Ekim-Kasım dönemlerinde tek tek elle hasat edildiğinden sonra tamamen geleneksel ve doğal yöntemlerle içerisine sadece organik sertifikalı deniz tuzu ilave edilerek ve gün aşırı çevirip içindeki acı su süzdürülerek iklim koşullarına göre 3 ila 4 aya arsında harmanlanır. Uygun tada geldiğinde doğal sağlıklı su ile yıkanıp kurutma makinesinde kurutulur. Cam kavanozlarda yağlanarak sunulur. Diğer sele zeytini tiplerine göre tuzu daha düşüktür, lezzeti yoğundur.
 

Saklama ve Kullanım Koşulları
 
%100 Doğaldır. Koruma ve katkı maddesi içermez. Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Açıldıktan sonra serin ve kuru bir yerde ağzı kapalı olarak, ya da buzdolabında saklayabilirsiniz.
Çay İçeriği
Miktar900 gr
Ölçüler
Paket Ebatları291-320 Kalibre

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Karali Kuru Sele Zeytin Pet 900 Gr.

  • Marka:Öner Zeytin
  • Ürün Kodu:222086
  • Satış Fiyatı:19,26TL + KDV
  • 19,45TL

Etiketler: marmara birlik, fora, bağcı, ekip, öner, girgin, gemlik, siyah zeytin, yeşil zeytin, siyah zeytin ezmesi, yeşil zeytin ezmesi, zeytin yağı, organik zeytin yağı, organik siyah zeytin, dilimli zeytin, karali zeytin, ece zeytin, done, orkide, tariş, yudum, vakumlu zeytin, piknik zeytin, zeytin, inka zeytin, in-ka, sele zeytin, kuru sele zeytin, kalamete, biberli yeşil zeytin, kırma zeytin,