Menu
Sepetiniz
75 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

E-Karali Blog RSS metni

07 Aug C Vitamini Kaynağı: Kuşburnu Çayı
admin 0 46
C VİTAMİNİ KAYNAĞI: KUŞBURNU ÇAYI    Kuşburnu önemi son yıllarda anlaşılan, yabani olarak ülkemizde yetişmekte olan, besleyici değeri yüksek bir meyve..
30 Jul Yeşil Çayın Faydaları
admin 0 40
      Binlerce yıl öncesinde kullanımı başlayan dünyada çay tüketiminin yaklaşık %20'sini oluşturan yeşil çay, Camellia Sinensis yapraklarından elde e..
23 Jul Şifa Kaynağı: Polen
admin 0 44
ŞİFA KAYNAĞI: POLEN    Tarihte bilinen en eski besin takviyelerinden birisi olan polen arıların doğanın mucizesi balın üretimi için çiçeklere yaptıkla..
27 May Kestane Balı
admin 0 25467
KESTANE BALIKestane balı, arıların kestane ağacının belirli bir döneminde bu ağacın çiçeklerinden topladıkları özlerden elde edilen bir bal türüdür. K..
02 Aug Siyah Çay Nedir
0 644
Siyah çay, Bir içecek olarak tüketim için çay yapmaya uygun olduğu bilinen Camellia sinensis türlerinin yapraklarından, tomurcuklarından ve yumuşak da..
02 Aug Zeytinyağı Üretim Serüveni
0 320
Zeytinyağının yolculuğu yaşam ağacı ve barış ağacı gibi güzel sıfatlarla anılan zeytin ağacının (Olea Europea) dalında başlıyor. Zeytin hasatında topl..
02 Aug Organik Siyah Çay Üretimi
0 269
Organik tarım genel olarak insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen ve kimyasal girdi kullanılmayan, üretimden tüketim aşamasına kadar kontrollü ve s..
26 Jul Doğanın Mucizesi: BAL
0 203
    Bal, bitkilerin çiçeklerinde olan nektarların bal arıları (Apis Mellifera) tarafından toplandıktan sonra vücutlarında bileşimlerinin değiştirilmes..
15 Sep Papatya Çayının Faydaları
0 8139
Gripten Korunmak İçin Bitki ÇaylarıGrip mevsimi geldi. Bu aylarda, özellikle havanın tam olarak sıcak mı yoksa soğuk mu olduğunu kestiremediğimiz, han..
15 Sep Çayın Tarihi
0 9894
Dünyada sudan sonra en fazla içilen ve içme alışkanlığı gittikçe artan bir bitki olarak çay, 5000 yıllık geçmişiyle asırlardır vazgeçemeyeceğimiz bir ..
15 Sep Çay Üretim Serüveni
0 5484
Doğu Karadeniz Bölgesi, toprak ve iklim bakımından çay bitkisi için çok elverişlidir. Çay bahçelerinde, zirai mücadele gerektiren zararlılar bulunmadı..
15 Sep Zeytinin Faydaları
0 7784
    Zeytingiller familyasından, Akdeniz iklimine özgü her mevsim yeşil kalan bir ağaç türüdür. 10 metre uzunluğa kadar erişebilen zeytin ağacı 2000 yı..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Koşulları sayfamızdan erişebilirsiniz.